Firma

Inwestowanie venture capital

InwestowanieProces inwestowania venture capital opiera się na analizie potrzeb lub oczekiwań inwestorów. Wszystko sprowadza się do prostego pytania: Co interesuje kapitałodawców venture capital? Odpowiedz pozwala skupić się na konkretnych elementach składowych funduszu i wyeliminować czynniki, które mogą zniechęcać inwestorów.

Więcej…

   

Hierarchia potrzeb Maslowa a motywacja

MotywacjaObserwując proces motywacji z humanistycznego punktu widzenia analizuje się wewnętrzną rolę wyznaczników zachowania człowieka ze szczególnym uwzględnieniem jego potrzeb oraz emocji. Bodźce zewnętrzne nabierają znaczenia motywacyjnego dopiero po indywidualnym dostosowaniu.

Więcej…

   

Komputery w zastosowaniach przemysłowych

Komputer w zastosowaniu przemysłowymKomputery przemysłowe to urządzenia odróżniające się od "tradycyjnego" komputera domowego przede wszystkim budową oraz pełnioną funkcją. Komputer przemysłowy jest to komputer, który został stworzony z myślą o funkcjonowaniu w trudnych warunkach przemysłowych, czyli na przykład w halach produkcyjnych lub magazynach. Z tego powodu musi on być dużo bardziej odporny na działanie wszelkich warunków zewnętrznych.

Więcej…