Przedsiębiorczość

Jak szybko i skutecznie sprzedać nieruchomość?

Szybka sprzedaż nieruchomości - umowaJak szybko i skutecznie sprzedać nieruchomość? Handel jest motorem rozwoju cywilizacji na Ziemi. Być może zabrzmi to dość górnolotnie, jednak przecież wyprawy podróżników po całym świecie miały na celu często właśnie ożywienie kontaktów handlowych. Choćby portugalski odkrywca Vasco da Gama, wyruszył w podróż morską, szukając krótszej drogi handlowej z Europy do Indii i ostatecznie odkrył bezpieczniejszą i szybszą niż lądowa drogę do handlu z krajami Azji Południowej.

Więcej…

   

Co powinien zawierać dobry biznesplan?

Tworzenie biznesplanuBiznesplan to dokument, którego znaczenie trudno przecenić. Dobrze przygotowany znacznie zwiększa szanse na sukces nowego przedsięwzięcia, a także wpływa korzystnie na rozwój już istniejącej firmy. Wielu przedsiębiorców zastanawia się jak napisać biznesplan.

Więcej…

   

Jak działa skup samochodów używanych?

Skup samochodów używanychSkupy samochodów powoli zaczynają wypierać z rynku inne firmy handlujące autami, takie jak komisy samochodowe.

Czym jest jest skup samochodów używanych?

Wydaje się, że warto zacząć od krótkiego wyjaśnienia czym właściwie jest skup samochodów i w jaki sposób działa. Generalnie, jest to firma, która pod pewnymi względami przypomina komis samochodowy. Im bliżej jednak przyjrzeć się skupowi i komisowi tym mniej widać podobieństw a więcej różnic. Skup kupuje auta po to, aby później jak najszybciej je sprzedać z zyskiem, więcej: https://skupauta.warszawa.pl/. Różnica w porównaniu do komisu jest więc znacząca, gdyż ten drugi jest pośrednikiem pobierającym prowizję, a nie kupcem samochodu.

Więcej…